رد کردن لینک ها

مهم‌ترین ویژگی‌ها برای بیشترین تاثیرگذاری در ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات نوتیفیکیشن یکی از جدیدترین و کارآمد ترین روش های دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید. به راحتی و با کمترین َهزینه می توانید کسب و کار خود را رونق ببخشید و آن را به همه معرفی کنید و از این طریق درآمد و سود خود را چند برابر کنید.

اصلی ترین مزیت پوش نوتیفیکیشن هم همین ارزان بودن آن نسبت به سایر روش های بازاریابی و تبلیغات است. با اندک هزینه ای می توانید جامعه بسیار بزرگی را هدف قرار دهید و اعلان خود را برای آن ها ارسال کنید. در صورتی که اگر می خواستید از روش های دیگر بازاریابی استفاده کنید، قطعا باید چند برابر بودجه در نظر گرفته خرج می کردید. اما چگونه این نوع تبلیغ را انجام دهیم تا موثرتر باشد و در آن شکست نخوریم؟

تو این مقاله با سلام نوتیفیکیشن همراه باشید تا در مورد این نوع بازاریابی دیجیتال و افزایش تاثیر گذاری آن بر‌ روی مخاطبان توضیح دهیم.

تبلیغات نوتیفیکیشن را با اطلاعات کامل و دقیق انجام دهید

برای تبلیغ خود قبل از این که بخواهید ارسالش کنید، وقت بگذارید. اهداف خود را مشخص کنید و به دنبال فصل مشترک هدف های خودتان و مخاطبانتان باشید. این که چه زمانی نوتیفیکیشن را ارسال کنید، یا چه محتوایی و تصویری را به عنوان تبلیغ انتخاب کنید، بسیار مهم و تاثیر گذار است.

پس سعی کنید استراتژی که برای این کار می چینید بر اساس نیاز ها و اهدافی باشد که مشتری یا مخاطب به دنبال آن است و همچنین با آن چیزی که شما هم دنبالش هستید، هم سو باشد.

البته از روش های گوناگونی هم میتوانید برای تبلیغاتتان استفاده کنید. علاوه بر این که می توانید اعلان متنی داشته باشید، ابزار های چند رسانه ای مانند عکس و فیلم هم هستند تا کیفیت و تاثیر گذاری تبلیغ شما را بتوانند چند برابر کنند.

 

در رابطه با استراتژی تبلیغات پوش نوتیفیکیشن بیشتر بدانید.

مسیر هموار را انتخاب کنید

مسیر هموار را در تبلیغات نوتیفیکیشن انتخاب کنید
مسیر هموار را در تبلیغات نوتیفیکیشن انتخاب کنید

کاربر را به جایی ببرید که آن را تبلیغ کرده اید و راه آن را هم آسان تر کنید. هدف اصلی شما از تبلیغی که زده اید قاعدتا معرفی یک محصول و یا خدمتی به دیگران است. پس دقیقا افراد را به همان جایی که از آن صحبت کرده اید لینک کنید.

این که لینک را به صفحه اصلی بفرستید او را از خرید محصولاتان یا رسیدن به هدف تان دور تر و دور تر کرده اید. اگر واقعا می خواهید که مشتری از شما خرید کند یا به حرف شما گوش دهد، او را همان جایی ببرید که انتظارش را دارد و این راه را تا هر اندازه که می توانید هموار تر کنید.

بر طرف کردن نیاز کاربر مهم ترین هدف

مهم ترین هدفی که باید در تبلیغات نوتیفیکیشن برای گرفتن بهترین نتیجه داشته باشید، بر طرف کردن نیاز مخاطبتان است. اما نباید در این کار زیاده روی کنید و مثلا با دادن وعده های عجیب و غریب یا ارسال پیام های زیاد او را کلافه کنید. این سوالات را حتما پاسخ دهید:

  • مشتری به تبلیغ من واقعا نیاز دارد؟
  • آیا با آن چیزی که مشتری میخواهد تبلیغ ارتباطی دارد؟
  • محتوایی که ارائه می کنم مفید است؟

پاسخ به سوال های بالا این امکان را به شما می دهد که متوجه شوید راه را درست آمدید یا خیر.

تبلیغ باید کاربردی و مرتبط باشد

تبلیغات نوتیفیکیشن باید کاربردی و مرتبط باشد
تبلیغات نوتیفیکیشن باید کاربردی و مرتبط باشد

از راه و روشی که بلد هستید برای شناخت بهتر و بیشتر مخاطب و همچنین سرویسی که قرار است از آن برای ارسال نوتیفیکیشن استفاده کنید، اطلاعات به دست بیارید. تبلیغی که مرتبط با کسب و کارتان و همچنین نیاز کاربر نباشد، هیچ ارزشی ندارد و فقط باعث از دست رفتن پول تان می شود.

همچنین سعی کنید سرویسی که انتخاب می کنید معتبر و قابل اعتماد باشد و همچنین اطلاعاتی را در مورد شاخص های مختلف در اختیارتان قرار بدهد. این اطلاعات بسیار کمک کننده خواهند بود. با داشتن اطلاعات دقیق از تبلیغات، دیگر سخنی از آزمون و خطا به میان نمی آید و این گونه شانس موفقیت خود را بالاتر می برید.

زمان بندی را فراموش نکنید

مهم است که چه زمانی تبلیغ خود را ارسال می کنید. قطعا اگر در زمانی اعلان خود را بفرستید که خیلی از کاربر ها خواب یا مشغول کار و فعالیت هستند، هیچ انتظاری برای دیده شدن و کلیک کردن تبلیغتان نداشته باشید. با یک تحقیق بسیار ساده می توانید بهترین تایم ها برای این کار را پیدا کنید و کارتان را در همان مواقع انجام دهید. اینگونه مزاحم افراد هم نمی شوید و بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

هدفمند تبلیغ کنید

از امکانات تقسیم بندی پیام ها و مخاطبان در سیستم های تبلیغات نوتیفیکیشن حتما استفاده کنید تا تبلیغ خود را هدفمند تر کنید. همچنین سعی کنید از ابزار ها و کار هایی که تبلیغات شما را شخصی می کنند، بهره ببرید. مثلا می توانید به بازدید کننده هایی که در چند هفته اخیر یک محصول خاص را مشاهده کردند، از طریق نوتیفیکیشن پیامی را به آن ها ارسال کنید و با دادن تخفیفی به آن ها فروش خود را در مورد این محصول بالاتر ببرید و از این طریق کسب درآمد کنید. یا این که آن ها را از کمپین های تبلیغاتی و تخفیف هایی که قرار است در یک روز خاص داشته باشید با خبر کنید.

مقاله افزایش تعداد نصب واقعی اپلیکیشن با تبلیغات پوش نوتیفیکیشن را حتما مطالعه کنید.

محتوای جذاب تولید کنید

مهم ترین چیزی که قطعا در بالا رفتن نرخ کلیک شما تاثیر گذار خواهد بود محتوای جذاب و با کیفیت است. هر چقدر هم استراتژی و جامعه هدف درستی داشه باشید و طبق زمان بندی خاصی پیام خود را به دیگران ارسال کنید اما نتوانید نظر مخاطب را به خود جلب کنید، به موفقیت نخواهید رسید. کلید واژه ها و به طور کلی کلماتی که در تبلیغات نوتیفیکیشن برای انتقال مطلب خود به دیگران معرفی می کنید، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و باید در انتخاب آن ها دقت داشته باشید.

به علاوه خلاقیت را در این کار فراموش نکنید. کلید موفقیت شما خلاقیت و نوع استفاده آن از این نوع ابزار باشد.

در پایان مقاله چگونه یک پوش نوتیفیکیشن موثر طراحی کنیم؟ میتواند شما را در افزایش بازدهی تبلیغات شما راهنمایی کند.

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه