رد کردن لینک ها

بهترین راه افزایش نصب و دانلود اپلیکیشن شما

احتمالا شما به این دلیل در حال خواندن این مقاله می باشید که صاحب و یا توسعه دهنده یک اپلیکیشن هستید و در تلاش برای افزایش میزان نصب کردن و استفاده کاربران از آن و در نتیجه فروش بیش تر می باشید. سلام نوتیفیکیشن همراه شما است تا بهترین راه افزایش نصب و دانلود اپلیکیشن یعنی تبلیغات نوتیفیکیشن را به شما معرفی کند. برای دانستن سیر تا پیاز تبلیغات نوتیفیکیشن می توانید به مقاله آن سری بزنید

پوش نوتیفیکیشن یکی از راه های جدید برای جذب مخاطب به کانال های تلگرم و اپ های کسب کار ها می باشد که جذابیت پیدا کرده است و توسعه دهندگان اپ ها به دنبال خرید پکیج های این پوش نوتیفکیشن ها هستند که تمامی این ها در شرکت و سرویس دهنده های پوش نوتیفیکیشن وجود دارد. در حقیقت یکی از راهایی که میتوان به راحتی با کاربران تعامل داشت خرید بسته های پوش نوتیفیکیشن می باشد چرا که این این پکیج ها با فراهم کردن بستری خاص بازاریابی خوبی برای کسب کارهای نوپا می باشند و میتوانید با تبلیغات نوتیفیکیشن به راحتی کسب در آمد داشته باشید

عموما سرویس دهندگان پوش نوتیفیکیشن با توسعه دهندگان اپ های بروز و مطرح در ارتباط هستند و شما با ایجاد قرارداد میان سرویس دهنده از خدمات اپ های بروز برای ارسال پوش نوتیفیکیشن استفاده کنید.
بگذارید اینگونه بگویم که خرید بسته پوش نوتیفیکیشن یکی از راهای راحت و بی دردسر برای اپ های تازه وارد عرصه شده و کانال های تلگرامی می باشد.

البته شاید در یک نگاه این سوال برای شما پیش بیاید که پوش نوتیفیکیشن چیست ؟

در حقیقت پوش نوتیفیکیشن همان اطلاع رسانی یا اعلان هایی است که از طریق پنل نوتیفیکیشن یا پنل اعلان گوشی شما به دست شما میرسد. تمام اطلاعاتی که در پنل اعلان شما از شبکه های اجتماعی اینستگرام ، فیسبوک ، توییتر ، پینترست یا اپ های نظیر مسنجر ها ؛ تلگرام ، وی چت ، واتس اپ نرم افزارهای خبری شما نظیر ؛ اخرین خبر ، خبر فوری ، شبکه خبر و غیره به تمامی نوتیفیکشین هایی که پنل نوتیفیکیشن شما خود را نشان میدهد پوش نوتیفیکیشن می گویند.

خوب حال قصد داریم تا از مزایای خرید پوش نوتیفیکیشن بیشتر توضیح بدهیم

پوش نوتیفیکیشن بهترین راه و ارزان ترین راه برای تعداد نصب های نرم افزار یا اپلیکیشن شما می باشد به راحتی میتوان گفت یکی از راهای نرخ رشد نرم افزار ها در برنامه کافه بازار تبلیغات پوش نوتیفیکیشن بوده است. یکی از مزایای اصلی و مهم خرید پوش نوتیفیکیشن ، ارازن بودن آن نسبت به سایر موارد دیگر می باشد.

مزایای خرید پوش نوتیفیکیشن
مزایای خرید پوش نوتیفیکیشن

اگر بخواهم مثالی در این خصوص ارئه کنم میتوان اشاره کرد که با تنها مبلغ یک میلیون ریال میتوان به حدود یکی میلیون نفر ارسال پوش نوتیفیکیشن داشته باشید که قرار باشد با دیگر روش ها آنرا مقایسه کنیم خرید بسته های پوش نوتیفیکیشن نیز منطقی به نظر خواهد آمد. هزینه معمول ارسال نوتیفیکیشن بر ضمن تعداد ارسال آن می باشد که چیزی حدود تعداد دریافت معمولا ۶۰ تا ۸۰ درصد که به آنلاین بودن یا نبودن مشتریان در دوازده ساعت شبانه روز وابستگی دارد.  هزینه هر کلیک هم بین یک تا سه درصد می باشد که به محتوای پروموشنی نیز بستگی عمیق دارد.

از دیگر مزایای خوب پوش نوتیفیکیشن به اصلی بودن کاربران و مشترکان میشود اشاره کرد که در این پلتفرم تبلیغاتی شما با انسان ها واقعی در ارتباط هستید کما بیش چرا که ما ار بعد اکانت ها خارج شده و وارد دنیای گوشی های منحصر به فرد به افارد شده ایم.

پیش از این که سراغ این راهکار کاربردی برویم، لازم است مواردی که مانع افزایش یافتن دانلود اپ ها می شوند و انواع راه های متداول تبلیغات نصبی را همراه با مزیت ها و عیب هایشان بررسی کنیم.

اگر هم مایل هستید قبل از شروع بیایید برای تنوع پادکست صوتی توضیحات تبلیغات نوتیفیکیشن را که در ادامه تقدیم تان می شود را گوش کنید.

امیدوارم از پادکست زیبای بالا لذت برده باشید.

به احتمال زیاد اولین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که :

تبلیغات نوتیفیکیشن برای کدام افراد و یا مشاغل مفید است؟

تبلیغات نوتیفیکیشن برای کدام افراد و یا مشاغل مفید است؟
تبلیغات نوتیفیکیشن برای کدام افراد و یا مشاغل مفید است؟

تبلیغات نوتیفیکیشن، برای افرادی که میخواهند محصولات و خدمات خود را معرفی کنند و به دنبال تبلیغات پر بازدید و هدفمند برای فروش بیشتر محصولات خود هستند بسیار موثر است. این افراد میتوانند با صرف مدت زمان کوتاه و هزینه نسبتا کم، نتایج سودمندی را در دریافت کنند.

اگر شما مدیر (ادمین) یک کانال تلگرامی و یا یک پیج در اینستاگرام هستید و میخواهید کاربران خود را افزایش دهید استفاده از تبلیغات نوتیفیکیشن میتواند یکی از روش های کارآمد و مفید برای شما باشد.

همچنین اگر میخواهید بازدید از وب سایت خود را افزایش دهید تا رتبه‌ی الکسای شما کاهش یابد، تبلیغات نوتیفیکیشن میتواند کمک زیادی به شما کند.بسیار خوب!حالا ببینیم انواع تبلیغات نوتیفیکیشن کدام ها هستند.

انواع تبلیغات نوتیفیکیشن

انواع تبلیغات نوتیفیکیشن
انواع تبلیغات نوتیفیکیشن

نوتیفیکیشن متنی:

در این نوع از ارسال نوتیفیکیشن، آیکون اپلیکیشن همراه با تتیر، متن، عنوان و توضیحات برای کاربر ارسال میشود. از این روش برای ارسال پیام های تبلیغاتی به صورت انبوه و پیام های مهم و ضروری که قصد دارند سریعا اطلاع رسانی شود استفاده میشود. به دلیل محدودیت در دسترسی به اپلیکیشن های معتبر و کارامد در زمینه‌ی تبلیغات اینترنتی، بسیاری از افراد برای کسب و کار آنلاین و اینترنتی خود و همچنین بعضی از شرکت های فناوری اطلاعات به ارسال تبلیغات نوتیفیکیشن متنی و بنری روی آورده اند؛ که با صرف وقت و هزینه نسبتا کمی، بازدهی بالایی نیز دارد. همچینین شما میتوانید با استفاده از لینک گزارش دهی میزان کلیک و  بازخورد گرفته شده از تبلیغات خود را مشاهده کنید.

نوتیفیکیشن بنری:

 این نوع از تبلیغات نوتیفیکیشن، بسیار شبیه به نوتیفیکیشن متنی است. در نوتیفیکیشن بنری نیز یک بنر ( تصویر ) همراه آیکون، عنوان و توضیحات برای کاربران ارسال میشود و موارد استفاده ی آن مشابه موارد استفاده از نوتیفیکیشن متنی میباشد. اما این روش، به دلیل استفاده کردن از تصاویر در تبلیغات، جذاب تر و موثر تر خواهد بود و استقبال بیشتری نیز از آن میشود.

نوتیفیکیشن دیالوگی:

 نوتیفیکیشن دیالوگی به صورت یک تصویر یا عکس بزرگ و تمام صفحه در گوشی همراه کاربر باز میشود. این نوع از تبلیغات نوتیفیکیشن، مطمئنا هم از لحاظ دیداری کیفیت بالاتری دارند و هم از لحاظ کلیک کاربران موثر تر خواهند بود.

نوتیفیکیشن های متنی، بنری، دیالوگی زیر شاخه ی تبلیغات کلیکی هستند که به صورت ناخواسته بر روی گوشی همراه کاربر ظاهر میشوند ( در صورت اتصال به اینترنت ) و کاربر با کلیک بر روی آن میتواند وارد تبلیغ مورد نظر شود و یا آن را رد کند. بدیهی است که هرچه محتوای تبلیغ و یا بنر آن جذاب تر باشد نرخ کلیک بر روی آن بیشتر است. در حال حاضر تعرفه خاصی برای این تبلیغات وجود ندارد و هزینه پرداختی، وابسته به تعداد کلیک و تعداد کاربرانی است که تبلیغات برای آنها ارسال میشود.

تبلیغات کلیکی، برای افرادی که میخواهند تعداد انبوه ارسال تبلیغات داشته باشند به صرفه تر است زیرا در این روش تعداد کلیک بر روی تبلیغات مشخص نبوده و قابل پیش بینی نیست.

اما حالا این پایان کار نیست و قطعا مشکلاتی هم در این مسیر وجود دارد که در ادامه به بررسی و توضیح کامل آن ها میپردازیم:

کاهش تعداد نصب در مارکت ها

مدتی است که بازار، ارائه یکی از ویژگی های سود رسان به صاحبان اپلیکیشن های جدید را متوقف کرده است. این ویژگی معرفی اپ های تازه وارد در صفحه اصلی بازار بود که با توقف آن شاهد افت تعداد نصب آن ها بودیم.این موضوع در مارکت هایی چون مایکت و گوگل پلی نیز اتفاق افتاد.

یک توسعه دهنده اپ، در فرآیند یافتن بهترین راه تبلیغات و استفاده صحیح از آن، انواع روش های تبلیغاتی را برای افزایش نصب و فروش اپلیکیشن خود امتحان می کند. فرقی نمی کند که اپلیکیشنی کاربردی و جذاب داشته باشید یا نه. تا زمانی که هیچ کس آن را نشناسد موفق نشده اید. برای معرفی آن به مخاطبان نیز لازم است هزینه ای را برای تبلیغات بپردازید.

روش های متداول افزایش نصب اپلیکیشن

تبلیغات نوتیفیکیشن
تبلیغات نوتیفیکیشن

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

از راه های افزایش نصب و تبلیغ اپلیکیشن ها، تبلیغ آن ها در سوشال مدیا است.این گونه تبلیغات از آن جهت که کاربر مدت زمان زیادی را در این شبکه ها می گذراند و دسترسی آسانی دارد می تواند کاربردی باشد. این روز ها بیش ترین استفاده کاربران از تلگرام و اینستاگرام می باشد. بنابراین اولین اپی را که برای تبلیغات انتخاب می کنیم از بین این دو مورد است. البته باید در نظر گرفت در تلگرام می توانیم لینک دانلود اپ یا لینک مارکت را قرار دهیم و حتی فایل نصبی را ارسال نماییم پس نسبت به اینستاگرام در زمینه تبلیغ برای افزایش میزان نصب اپلیکیشن قدرتمند تر می باشد البته پیشنهاد می کنم کمی هم در مورد افزایش محبوبیت برند در شبکه های اجتماعی با تبلیغات نوتیفیکیشن مطالعه کنید.

مزایا: امکاناتی از جمله توانایی قرار دادن لینک های دانلود مستقیم، لینک مارکت هایی چون بازار، گوگل پلی و … جهت دانلود اپ و ارسال فایل به صورت مستقیم.

معایب: مشکل بودن تشخیص کاربران واقعی کانال ها و هزینه های زیاد به ازای هر نصب.

تبلیغات در وب سایت

تبلیغات نوتیفیکیشن
تبلیغات نوتیفیکیشن

راهی دیگر برای افزایش میزان دانلود اپ، معرفی آن در سایت هایی می باشد که پر بازدید هستند. تبلیغ می تواند به صورت معرفی اپ در قالب مقاله باشد که در آن اپلیکیشن را با تمامی ویژگی ها، مزایا و معایب بررسی می کند. همچنین می تواند به صورت یک بنر در وب سایت باشد.

واضح است که بخش عظیمی از موفقیت در این روش نیز به رسانه قدرتمند و پر بازدید بستگی دارد. مسلم است که هر چه بازدید سایت میزبان بیش تر باشد و به بازار هدف نزدیک تر باشد، نتیجه بهتری دارد.

مزایا: امکاناتی چون توانایی قرار دادن لینک مارکت ها، دانلود اپ به صورت مستقیم و …

معایب: هزینه های سنگین تبلیغ بنری در وب سایت نسبت به بازده آن.

تبلیغات درون برنامه ای

راهی که معمولا مارکت ها آن را پیشنهاد می کنند، تبلیغات درون برنامه ای است که توسط خود مارکت مجری صورت گرفته و به ازای هر کلیک هزینه دریافت می کند.

شاید از آن در ابتدا استقبال شود اما پس از مدتی تبلیغات توسط کاربران نادیده گرفته می شود. در کل کارایی آن نسبت به گذشته کاهش یافته است. به هر حال با انتخاب یک بازار هدف قوی و تهیه تبلیغ جذاب با نمایش با تعداد زیاد در افزایش میزان نصب اپلیکیشن شما موثر خواهد بود.

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

تبلیغات نوتیفیکیشن
تبلیغات نوتیفیکیشن

امروزه افراد زیادی سرویس دهی برای افزایش تعداد نصب تضمینی اپ یا همان پرداخت به ازای هر نصب را شروع کرده اند. آن ها از روش های متفاوتی همراه با راه هایی برای نصب اجباری، برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن شما اقدام می کنند.

مزایا: تضمین کردن تعداد نصب ها توسط سرویس دهندگان و پرداخت به ازای هر نصب

معایب: هدفمند نبودن کاربران به علت استفاده از ترفند های نصب اجباری و در نتیجه ریزش کاربران

تبلیغات نوتیفیکیشن

تبلیغات نوتیفیکیشن
تبلیغات نوتیفیکیشن

اگر همه ی این راه ها را آزموده باشید در نتیجه به این موضوع پی می برید که تبلیغات نوتیفیکیشن بهترین و ارزان ترین راه افزایش نصب و دانلود اپلیکیشن شما می باشد که در مارکت هایی مانند بازار و گوگل پلی صورت می گیرد.

این روش جدید تبلیغات تاثیر بسیار زیادی روی کاربر می گذارد و طرفداران شما در شبکه های اجتماعی را بیشتر می کند بنابراین هم اکنون می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

مزایای ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تا این جا متوجه شده اید که روش های تبلیغاتی دیگر هزینه های هنگفتی دارند. بنابراین می توان به ارزان بودن این روش به عنوان مهم ترین مزیت آن نگاه کرد. مثلا شما با پرداخت تنها یک میلیون تومان می توانید به یک میلیون نفر، نوتیفیکیشن ارسال نمایید. این مبلغ در مقایسه با بقیه روش ها و با توجه به حجم کاربر بسیار ارزان است.

مزیتی که این روش دارد هدفمند بودن کاربرانی که اپلیکیشن را نصب می کنند میباشد. این گونه شما با ریزش کاربران مواجه نیستید.

مزایای ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن
مزایای ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

شما در این روش هیچ هزینه ای به ازای هر نصب نمی پردازید. چرا که سرویس دهندگان از تعداد نصب اطلاعات دقیقی در دست ندارند و همه چیز به کیفیت و جذابیت محتوای تبلیغ، محصولات، نیاز مخاطب و بازار هدف بستگی دارد.

اما طی تجربیات متوجه می شویم برای آن که به طور میانگین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ نصباز طریق نوتیفیکیشن داشته باشیم لازم است بیش از یک میلیون نوتیفیکیشن ارسال شود. این کاملا تجربی است و با توجه به جذابیت و کیفیت محتوا می تواند متغیر باشد.

تبلیغات نوتیفیکیشن چگونه انجام می شود؟

به طور معمول، مجریان تبلیغات نوتیفیکیشن همان کسانی هستند که اپلیکیشن های زیادی با تعداد کاربران فراوان را توسعه می دهند. کافی است شما تبلیغات خود را به آن ها بسپارید.

اگر تبلیغات نوتیفیکیشن را به عنوان راهی برای تبلیغ و افزایش نصب و دانلود اپلیکیشن خود انتخاب کرده اید، فراموش نکنید سلام نوتیفیکیشن با ارائه بهترین ها در خدمت شما است.

نظرات

 1. ارسال نظر

  وقت تون بخیر
  اگر مبحث آموزش و تبلیغات نوتیفیکیشن تون رو با چند تا ویدیو هم ضمیمه کنید فکر میکنم کمک خوبی میتونه بهمون بکنه.
  به هر حال بازم راضی ام.

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   عرض سلام دارم خدمتت سعاد عزیز.
   ممنون از توجهی که داشتی حتما سعی خواهیم کرد در مباحثی که احتیاج هست سعی کنیم ویدیو آموزش تبلیغات نوتیفیکیشن رو هم براتون بارگذاری کنیم.
   مرسی از پیشنهادت.موفق باشی.

   پیوند یکتا
 2. ارسال نظر

  سلام . چطور میتونم یه پوش نوتیفیکیشن طراحی کنم میتونید کمک کنید ؟ ایا مقاله آموزشی در این مورد دارید ؟

  پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه