رد کردن لینک ها

با تبلیغات نوتیفیکیشن محبوبیت خود در شبکه های اجتماعی را چند برابر کنید

همانطور که حتما میدانید پوش نوتیفیکیشن‌ها از راه های جدید تبلیغات در فضای مجازی هستند که به وسیله آن ها می توانید آگهی تبلیغاتی یا اطلاع رسانی خود را به دست کاربر برسانید. نوتیفیکیشن در لغت به معنای اطلاع، اعلان، تذکر و … است. کاری که برای شما انجام می دهد دقیقا هم جهت با معنایش است. قطعا روی موبایلتان با پیام هایی که برای بروزرسانی یک اپلیکیشن ظاهر می‌شود مواجه شده اید. این یکی از انواع تبلیغات نوتیفیکیشن است. تبلیغات نوتیفیکیشن آن پیامی است  که از طرف اپلیکیشن یا وب سایت شما برروی موبایل و دسکتاپ کاربرتان نمایش داده می‌شود.

البته این نکته را بدانید زمانی کاربرتان میتواند نوتیفیکیشن شما را مشاهده کند، که به اپلیکیشن شما اجازه ارسال نوتیفیکیشن را داده باشد. شما با  روش تبلیغات نوتیفیکیشن پیام خود را برای تعداد بسیار زیادی از کاربرانتان ارسال می کنید و آنها را به سمت سایتتان، کانال تلگرامی و … هدایت می کنید. امروزه با وجود افزایش آمار استفاده از موبایل های هوشمند و فراگیر شدن فضای مجازی در بین مردم، تبلیغات نوتیفیکیشن می تواند نتایج چشمگیری را برای شما به ارمغان بیاورد.در ادامه با سلام نوتیفیکیشن همراه باشید.

چرا شما را به استفاده از تبلیغات نوتیفیکیشن تشویق می‌کنیم؟

مزیت های تبلیغات نوتیفیکیشن
مزیت های تبلیغات نوتیفیکیشن

در این قسمت ۴ مورد از مزیت‌های تبلیغات نوتیفیکیشن نسبت به بقیه راه های تبلیغاتی، برایتان بیان می کنیم:

 1. برند شدن برندتان 

  شما در تبلیغات نوتیفیکیشن حتی از کاربرانی که روی پیام شما کلیک نمی کنند، بهره می‌ برید. حالا چطور ؟ اگر کاربری حتی بخواهد نوتیفیکیشن را ببندد، باز هم چشمش به پیام شما می‌ افتد و با برند شما و پیشنهادتان آشنا می شود و در ذهن او می‌ ماند. به مرور زمان باعث آشنایی بیشتر مردم با برند شما و اعتبار بیشترتان می‌ شود. در نهایت هم باعث برندتر شدن برندتان خواهد شد. پس تنها کاربرانی که کلیک کرده‌اند برای شما مفید نیستند بلکه همه‌‌ی کسانی که پیام شما را دریافت می کنند می توانند برای شما سودآور باشند با این حال اگر چگونگی طراحی یک نوتیفیکیشن خوب و موثر را بدانید ،می توانید نرخ کاربرانی که نوتیفیکیشن شما را باز نمی‌کنند را پایین بیاورید.

 2. هیچ چیز فیک نیست 

  شما قطعا با ربات ها و سایت هایی که برایتان ممبر تلگرام یا فالوور اینستاگرام ایجاد می کنند مواجه شده اید. اشکالی که این روش وجود دارد این است که بازدید صفحه شما، لایک ها و فالوور هایتان هیچ کدام واقعی نیستند و برایتان تبدیل به مشتریانی وفادار نمی‌ شوند تنها شاید برای شما اعتماد بیشتری جلب کنند. اما تبلیغات نوتیفیکیشن برای کاربرانی که، اجازه دریافت نوتیفیکیشن به برنامه شما را داده اند ارسال می شود و هر کلیکی که روی پیامتان بخورد کاملا واقعی است. به بیان بهتر هیچ چیز در این بستر تقلبی نبوده و همین باعث افزایش نرخ تبدیل کاربرانتان به مشتریانتان خواهد شد. همچنین ترافیکی که از نوتیفیکیشن تبلیغاتی به دست می آورید با کیفیت و کاملا حقیقی است.

 3. افزایش مشتریان وفادار 

  در پی نتیجه حاصل از مورد قبل، بر مبنای تجربیات بدست آمده آمار تبدیل کاربران به مشتریان، در این روش از راه‌های دیگر تبلیغاتی بیشتر است. برای شمایی که صاحب کسب‌ و کار هستید و قطعا هدف نهایی‌ تان از تبلیغات، فروش محصول یا ارائه خدماتتان است، نوتیفیکیشن تبلیغاتی می تواند از بهترین انتخاب‌های شما باشد که در این راه بهتر است اطلاعات بیشتری از نحوه کسب درامد از تبلیغات نوتیفیکیشن داشته باشید.

 4. دسترسی مستقیم به کاربر 

  از مزیت های فوق‌ العاده‌ این روش تبلیغاتی، دسترسی همیشگی‌‌تان به کاربر است، یعنی دریافت نوتیفیکیشن تنها محدود به زمانی نمی‌ شود که کاربر در حال استفاده از اپلیکیشن شما است، حتی اگر کاربر در حال استفاده از موبایل هم نباشد باز هم نوتیفیکیشن را دریافت می کند و همچنین در صورت کلیک تمامی کلیک ها و ترافیک واقعی هستند.

این مواردی که ذکر کردیم از عالی‌ ترین برتری‌ های نوتیفیکیشن تبلیغاتی نسبت به سایر روش هاست. از مهم ترین مزایای دیگر آن تاثیر مستقیم بر رروی افزایش اعضای دنبال کننده شما در شبکه های اجتماعی است.

تبلیغات نوتیفیکیشن چگونه در افزایش اعضا تاثیر می‌گذارد؟

تبلیغات نوتیفیکیشن چگونه در افزایش اعضا تاثیر می‌گذارد؟
تبلیغات نوتیفیکیشن چگونه در افزایش اعضا تاثیر می‌گذارد؟

عضو واقعی به معنای کسی است که با اختیار خودش وارد کانال یا اینستاگرام شما شده است نه با ترفند هایی که به اجبار فرد وارد کانال شما می شود. هر فضایی که بتواند به صورت گسترده کانال و اینستاگرام خود را معرفی کند، بهترین مکان و روش برای افزایش عضو واقعی است. هر چه کاربرانی که با اختیار خودشان وارد کانال شما شده اند بیشتر باشد، به همان نسبت بازدهی و فروش شما نیز بیشتر خواهد بود. در حال حاضر تبلیغات نوتیفیکیشن از بهترین روش‌های افزایش عضو واقعی و افزایش تعداد دانلود و نصب اپلیکیشن شماست.

پوش‌ نوتیفیکیشن‌ ها که رابطه‌ای مستقیم بین کاربر و اپلیکیشن ایجاد می کنند امروزه به یکی از مفیدترین راه‌ های تبلیغاتی تبدیل شده اند. بدین صورت پیام ارسالی شما می تواند ارجاع به صفحه اینستاگرام یا تلگرامتان داشته باشد و همانطور که در ابتدای مقاله بیان کردیم کاربر با اختیار خود روی پیام شما کلیک می کند پس برای شما یک ممبر واقعی است.

اینکه چه میزان از کاربران تبدیل به اعضای دنبال کننده شما در فضاهای مجازی شوند بستگی به محتوای پیام شما، جذابیت پیامتان، پیشنهادهای ترغیب کننده و … دارد. به طور کلی هرچه شناخت بیشتری از مخاطبانتان داشته باشید بهتر می توانید پیامی متناسب با نیاز و خواسته آن ها تولید کنید و به همان نسبت ممبر های واقعی صفحه‌تان زیاد می شود. همه چیز دست شماست. نوتیفیکیشن های تبلیغاتی این فضای عالی پر از کاربر برای تبلیغاتتان را فراهم کرده است.

سخن آخر

شما که این مقاله را برای مطالعه انتخاب کرده اید حتما خواهان استفاده از نوتیفیکیشن های تبلیغاتی برای افزایش ممبرهایتان هستید. هیچ وقت کاری را به صورت فیک و تقلبی انجام ندهید چون در دراز مدت برایتان نتیجه مفیدی به همراه نخواهد داشت. برای افزایش ممبر از روش های مختلفی می توانید استفاده کنید که هر کدام هزینه های متفاوتی در بر دارد. یکی از دغدغه های موجود برای صاحبان کسب‌ و کار های اینترنتی، واقعی بودن ممبر هایشان است. چرا که ممبری واقعی است که برای شما تبدیل به مشتری شود و در دراز مدت با دهان به دهان شدن برندتان مشتری‌ها یتان نیز بیشتر شود.سلام نوتیفیکیشن به عنوان یکی از زیر برندهای آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس با سابقه چندین ساله در زمینه تبلیغات نوتیفیکیشن می تواند همراه شما باشد. با ما در تماس باشید.

لذت تجربه یک تبلیغات پوش نوتیفیکیشن موثر با سلام نوتیفیکیشن

نظرات

 1. ارسال نظر

  سلام. در روش تبلیغات نوتیفیکیشن از ۱۰ کا نوتیفیکیشن حدودا چقدر جذب ممبر داره ؟

  پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه