رد کردن لینک ها

افزایش اعضا در شبکه های اجتماعی با نوتیفیکیشن تبلیغاتی

همانطور که حتما می دانید پوش نوتیفیکیشن‌ها از راه های جدید تبلیغات در فضای مجازی هستند که به وسیله آنها می توانید آگهی تبلیغاتی یا اطلاع رسانی خود را به دست کاربر برسانید. نوتیفیکیشن در لغت به معنای اطلاع، اعلان، تذکر و … است. کاری که برای شما هم انجام می دهد دقیقا هم جهت با معنایش است. قطعا روی موبایلتان با پیام هایی که برای بروزرسانی یک اپلیکیشن ظاهر می‌شود مواجه شده اید. این یکی از انواع تبلیغات نوتیفیکیشن است.

افزایش اعضا در شبکه های اجتماعی با نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات نوتیفیکیشن آن پیامی است که از طرف اپلیکیشن یا وب سایت شما بر روی موبایل و دسکتاپ کاربرتان نمایش داده می‌شود. البته این نکته را بدانید زمانی کاربرتان می تواند نوتیفیکیشن شما را مشاهده کند که به اپلیکیشن شما اجازه ارسال نوتیفیکیشن را داده باشد.

شما با روش تبلیغات نوتیفیکیشن پیام خود را برای تعداد بسیار زیادی از کاربرانتان ارسال می کنید و آنها را به سمت سایتتان، کانال تلگرامی و … هدایت می کنید. امروزه با وجود افزایش آمار استفاده از موبایل های هوشمند و فراگیر شدن فضای مجازی در بین مردم، تبلیغات نوتیفیکیشن می تواند نتایج چشمگیری را برای شما به ارمغان بیاورد.

دلایل استفاده از تبلیغات نوتیفیکیشن

دلایل استفاده از تبلیغات نوتیفیکیشن
دلایل استفاده از تبلیغات نوتیفیکیشن

در این قسمت ۴ مورد از مزیت های این نوع تبلیغات را نسبت به بقیه راه های تبلیغاتی، برایتان بیان می کنیم.

۱ – هیچ چیز فیک نیست

شما قطعا با ربات ها و سایت هایی که برایتان ممبر تلگرام یا فالوور اینستاگرام ایجاد می کنند مواجه شده اید. اشکالی که این روش دارد این است که بازدید صفحه شما، لایک ها و فالوور هایتان هیچ کدام واقعی نیستند و برایتان تبدیل به مشتریانی وفادار نمی‌شوند. تنها شاید برای شما اعتماد بیشتری جلب کنند. اما تبلیغات نوتیفیکیشن برای کاربرانی که اجازه دریافت نوتیفیکیشن به برنامه شما را داده‌اند ارسال می شود و هر کلیکی که روی پیامتان بخورد کاملا واقعی است. به بیان بهتر هیچ چیز در این بستر تقلبی نبوده و همین باعث افزایش نرخ تبدیل کاربرانتان به مشتریانتان خواهد شد. به زبانی دیگر ترافیکی که از این راه به دست می آورید با کیفیت و کاملا حقیقی است.

۲ – افزایش مشتریان وفادار

در پی نتیجه حاصل از مورد قبل، بر مبنای تجربیات به دست آمده، آمار تبدیل کاربران به مشتریان و خصوصا مشتریان وفادار در این روش از راه‌های دیگر تبلیغاتی بیشتر است. برای شمایی که صاحب کسب‌ و کار هستید و قطعا هدف نهایی‌تان از تبلیغات فروش محصول یا ارائه خدماتتان است، نوتیفیکیشن تبلیغاتی می تواند از بهترین انتخاب‌های شما باشد تا بتوانید از تبلیغات نوتیفیکیشن در جهت افزایش درآمد خود استفاده کنید.

۳ – دسترسی مستقیم به کاربر

از مزیت های فوق‌العاده‌ی این روش تبلیغاتی دسترسی همیشگی‌تان به کاربر است. یعنی دریافت نوتیفیکیشن تنها محدود به زمانی نمی‌شود که کاربر در حال استفاده از اپلیکیشن شما است. حتی اگر کاربر در حال استفاده از موبایل هم نباشد باز هم نوتیفیکیشن را دریافت می کند و همچنین در ادامه مورد اول اگر کلیک کند، تمامی کلیک ها و ترافیک واقعی هستند.

۴ – مطرح شدن برند

شما در تبلیغات اعلانی حتی از کاربرانی که روی پیام شما کلیک نمی کنند، بهره می‌برید. حالا چطور؟ اگر کاربری حتی بخواهد نوتیفیکیشن را ببندد، باز هم چشمش به پیام شما می‌افتد و با برند شما و پیشنهادتان آشنا می شود و در ذهن او می‌ماند. به مرور زمان باعث آشنایی بیشتر مردم با برند شما و اعتبار بیشترتان می‌شود.

در نهایت هم باعث مطرح شدن برندتان خواهد شد. پس تنها کاربرانی که کلیک کرده اند برای شما مفید نیستند بلکه همه‌ی کسانی که پیام شما را دریافت می کنند می توانند برای شما سودآور باشند.

این مواردی که ذکر کردیم از عالی‌ترین برتری‌های نوتیفیکیشن تبلیغاتی نسبت به سایر روش هاست. از مهمترین مزایای دیگر آن تاثیر مستقیم بر رروی افزایش اعضای دنبال کننده شما در شبکه های اجتماعی است.

 تبلیغات نوتیفیکیشن چگونه در افزایش اعضا تاثیر میگذارد ؟

 تبلیغات نوتیفیکیشن چگونه در افزایش اعضا تاثیر میگذارد ؟
تبلیغات نوتیفیکیشن چگونه در افزایش اعضا تاثیر میگذارد ؟

اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید حتما خواهان استفاده از نوتیفیکیشن های تبلیغاتی برای افزایش ممبر هایتان هستید. هیچ وقت کاری را به صورت فیک و تقلبی انجام ندهید چون در دراز مدت برایتان نتیجه مفیدی به همراه نخواهد داشت.

برای افزایش ممبر از روش های مختلفی می توانید استفاده کنید که هر کدام هزینه های متفاوتی در بر دارد. یکی از دغدغه های موجود برای صاحبان کسب‌ و کار های اینترنتی، واقعی بودن ممبرهایشان است. چرا که ممبر واقعی است که برای شما تبدیل به مشتری می شود و در دراز مدت با دهان به دهان شدن برندتان مشتری‌هایتان بیشتر می شود.در این رابطه اگر میخواهید در شبکه های اجتماعی هم محبوب شوید بنابراین می توانید سری به مقاله نقش تبلیغات نوتیفیکیشن در افزایش محبوبیت در شبکه های اجتماعی بزنید.

ممبر واقعی به معنای کسی است که با اختیار خودش وارد کانال یا اینستاگرام شما شده است نه با ترفند هایی که به اجبار فرد وارد کانال شما می شود. هر فضایی که بتوان به صورت گسترده کانال و اینستگرام خودرا معرفی کنید بهترین مکان و روش برای افزایش ممبر واقعی است. هر چه کاربرانی که با اختیار خودشان وارد کانال شما شده اند بیشتر باشد، به همان نسبت بازدهی و فروش شما نیز بیشتر خواهد بود.

در حال حاضر تبلیغات نوتیفیکیشن از بهترین روش‌های افزایش ممبر واقعی است. پوش‌نوتیفیکیشن‌ها که رابطه‌ای مستقیم بین کاربر و اپلیکیشن ایجاد می کنند امروزه به یکی از مفیدترین راه‌های تبلیغاتی تبدیل شده اند. بدین صورت پیام ارسالی شما می تواند ارجاع به صفحه اینستاگرام یا تلگرامتان داشته باشد و همانطور که در ابتدای مقاله بیان کردیم کاربر با اختیار خود روی پیام شما کلیک می کند پس برای شما یک ممبر واقعی است. اینکه چه میزان از کاربران تبدیل به اعضای دنبال کننده شما در فضاهای مجازی شوند بستگی به محتوای پیام شما، جذابیت پیام، پیشنهادهای ترغیب کننده و … دارد. به طور کلی هرچه شناخت بیشتری از مخاطبانتان داشته باشید بهتر می توانید پیامی متناسب با نیاز و خواسته آنها تولید کنید و به همان نسبت ممبر های واقعی صفحه‌تان زیاد میشود. همه چیز دست شماست. نوتیفیکیشن های تبلیغاتی، این فضای عالی پر از کاربر برای تبلیغاتتان را فراهم کرده است بنابراین اگر هدف تان واقعا افزایش فروش و افزایش تعداد مشتری های وفادار و واقعی است این گوی و این میدان در اختیار شما برای استفاده از تبلیغات هیجان انگیز نوتیفیکیشن.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه