رد کردن لینک ها

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن از طریق پوش نوتیفیکیشن

افزایش استفاده از گوشی های هوشمند و همه گیر شدن استفاده از آن ها توسط افراد باعث به وجود آمدن یک راه دیگر تبلیغاتی بسیار مناسب به نام پوش نوتیفیکیشن شده است.

قدیمی شدن تبلیغاتی مانند ایمیل مارکتینگ و پیامک های تبلیغاتی و کم شدن تاثیر‌گذاری روز به روز این روش ها بر روی افراد، باعث شده تا این نوع تبلیغات جدید بتوانند بسیار کار‌آمد و اثر بخش خود را نشان دهند.

به تازگی اکثر نرم افزار ها و اپ هایی که طراحی می شوند این نوع قابلیت را بر روی خود دارند و می توانیم از این روش تبلیغاتی استفاده کنیم. با استفاده از پنلی که از طریق سرویس پوش نوتیفیکیشن در اختیار ما قرار می گیرد، می توان با ارسال اعلان یا همان نوتیفیکیشن، بازاریابی هدفنمدی داشته باشیم و به نتایج اثر بخش و سودمندی دست پیدا کنیم.

هدف از تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

هدف از تبلیغات پوش نوتیفیکیشن
هدف از تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

در این روش تبلیغاتی می توانیم فرمت های مختلفی از محتوا را برای تبلیغات‌مان استفاده کنیم. مثلا تبلیغ خود را به صورت متنی یا ویدیو، به صورت اعلان برای افراد ارسال کنیم. خوبی این روش این است که درصد خوانده و دیده شدن تبلیغ شما بسیار بالاست و همچنین جامعه هدف مشخصی دارید که همان افراد دارای گوشی های هوشمند هستند.

به طور کلی میتوان گفت که تبلیغات نوتیفیکیشنی سه هدف اساسی دارند.

 1. وب سایت: برای بالابردن ترافیک و بازدید یک سایت و یا در جهت بازاریابی و افزایش فروش یک محصول خاص در سایت فروشگاهی
 2. اپلیکیشن: افزایش دانلود و نصب یک اپلیکیشن تازه طراحی و منتشر شده و یا قدیمی
 3. شبکه های اجتماعی: جذب افراد برای افزایش دنبال کننده های یک صفحه در شبکه های اجتماعی که در این رابطه مقاله چند برابر کردن محبوبیت در شبکه های اجتماعی با پوش نوتیفیکیشن تقدیم تان می‌شود.

طریقه تبلیغ نوتیفیکیشن

طریقه تبلیغ پوش نوتیفیکیشن
طریقه تبلیغ پوش نوتیفیکیشن

سرویس ها و پنل های مختلفی هستند که این خدمت را ارائه می دهند و شما می توانید یا به صورت رایگان یا پرداخت هزینه، از این روش برای تبلیغات خود استفاده کنید. اما معمولا برای ارسال تبلیغات نوتیفیکیشنی به یک سری چیز ها نیاز دارید. اول از همه داشتن یک بنر یا آیکون جذاب که از آن در تبلیغات خود استفاده کنید و اینگونه تبلیغ خود را موثر تر کنید. دوم یک متن یا شعار تبلیغاتی. سوم یک لینک مشخص که کاربر با کلیک کردن بر روی آن به صفحه ای که به عنوان هدف انتخاب کرده‌اید هدایت شود. آخرین چیز هم تعیین کردن تعداد کلیک و یا ارسال.

متن و لوگو یا طرحی که برای تبلیغ انتخاب می کنید خیلی مهم است و می تواند بسیار در کسب درآمد شما از این طریق تعیین کننده باشد و قطعا هرچه متن و طرحی که می زنید خلاقانه تر باشد و بتواند مخاطب را درگیر خودش کند، موفق تر خواهید بود.

پوش نوتیفیکیشن را می توانید به دو صورت استفاده کنید. روش اول به این صورت است که نوتیفیکیشن به تعدادی که خواسته باشید به گوشی های هوشمند افراد ارسال می شود و باید برای هر تعدادی که سفارش داده اید هزینه اش را هم پرداخت کنید. در روش دوم هم به صورت کلیکی برایتان هزینه محاسبه می شود. یعنی به ازای هر کلیکی که روی تبلیغات شما می شود هزینه برایتان در نظر گرفته می شود.

پوش نوتیفیکیشن توسط افرادی انجام می گیرد که اپلیکیشن های زیادی با تعداد کاربران بسیار بالایی دارد و شما هم به عنوان یک توسعه دهنده وب یا اپلیکیشن، تبلیغ خود را به آن ها می سپارید.

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن

تبلیغات نوتیفیکیشنی در مقایسه با دیگر روش ها توانسته خود را به خوبی نشان دهد و هم اکنون به عنوان یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات دیجیتال به حساب می آید. مخصوصا برای بالا بردن تعداد نصب و دانلود یک نرم افزار. دلیل آن هم تازه بودن و نوآور بودن این سیستم در تبلیغات است که باعث می شود بر روی کاربر بسیار اثر گذار باشد.

اصلی ترین مزیت آن ارزان بودنش است. با کمترین هزینه می توانیم جامعه بسیار بزرگی را هدف قرار دهیم و اعلان خود را برای آن ها ارسال کنیم. مثلا با هزینه ی یک میلیون تومان نوتیفیکیشنن خود را برای یک میلیون نفر ارسال کنیم و به راحتی تعداد نصب اپلیکیشن خود را چند برابر کنیم.

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن | پوش نوتیفیکیشن
افزایش تعداد نصب اپلیکیشن | پوش نوتیفیکیشن

قابلیت مثبت بعدی که می توانیم به آن اشاره کنیم واقعی بودن افرادی است که برای آن ها تبلیغات ارسال می شود. یعنی از هیچ راهی تقلب و ترفندی برای بالا بردن تعداد افرادی که نوتیفیکیشن برای آن ها ارسال می شود، استفاده نمی شود و گزارش ارسال ها اگر از سیستمی معتبر استفاده کرده باشید برایتان ارسال خواهد شد و در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ما در سلام نوتیفیکیشن این امکان را برایتان به وجود آورده ایم تا بتوانید از این طریق به صورت هدفمند تبلیغات خود را انجام دهید. به راحتی با استفاده از این سرویس و ارتباط موثر با کاربران اپلیکیشن ها و سایت های مختلف، میزان نصب، ترافیک و بازدید سایت و یا نرم افزار خود را چند برابر کنید و از طریق پوش نوتیفیکیشن درآمد بالایی را به دست بیارید.

بهترین خدمات را از ما بخواهید که شامل بخش های زیر می باشد:

 • ارائه آمار دقیق از نتایج تبلیغات
 • ارسال نوتیفیکیشن بر اساس منطقه
 • ارسال اعلان بر اساس کلیک
 • تبلیغات زمان بندی شده
 • قیمت ارزان و به صرفه
 • تبلیغان هدفمند

 

 

نظرات

  1. ارسال نظر

   روزتون بخیر
   خوشحالیم ازین که موثر واقع شده.همچنان با مقالات باکیفیت و راه های افزایش تعداد نصب اپلیکیشن در خدمت تون هستیم فقط چشم از بلاگ یاراپلاس برندارید.
   شاد باشید.

   پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه